Kariéra

Najděte si lepší práci a spojte svoji budoucnost s námi. Aktuální nabídka volných pracovních pozic v naší společnosti.

Nabídka práce – Programátor/seřizovač CNC

Pro posílení našeho týmu hledáme programátor/seřizovač CNC s nástupem možným dle dohody.

cnc kariera

cnc kariera

Náplň práce:

  • Obsluha CNC zařízení (3osá fréza, soustruh)
  • Tvorba programů pro CNC
  • Ověření programu a případná optimalizace
  • Komplexní technologická příprava dílů určených pro obrábění na CNC strojích
  • Spolupráce na zvyšování kvalifikace obsluhy CNC strojů
  • Kooperace s kolegy ve výrobě

Požadavky:

  • Vyučení v oboru soustružník, obráběč, frézař výhodou
  • Orientaci ve výkresové a technické dokumentaci
  • Znalost obrábění kovů, vrtání otvorů
  • Měření základními měřidly
  • Samostatnost při vytváření CNC programů v PC
  • Práce se systémem Fagor a Fanuc
  • Ochotu pracovat ve 2 směnném režimu
  • Ochotu k intenzivnímu sebevzdělávání a pracovní flexibilitu
  • Rozšiřování odborných znalostí
  • Sledování trendů

Nabízíme:

  • Zajímavou práci na moderních technologiích
  • Kvalitní pracovní prostředí
  • Možnost odborného vzdělávání, osobní rozvoj a profesní růst
  • Příspěvky na doplňkové penzijní připojištění (po 1 roce)
  • Týden dovolené navíc
  • Motivující mzdové ohodnocení
  • Řadu dalších benefitů (příspěvek na stravování, multisport karta ….)
  • Flexibilní, mladý a přátelský kolektiv
  • Místo práce Žďár nad Sázavou

NÁSTUP MOŽNÝ DLE DOHODY.
KONTAKT: nemec@systemotronic.cz ; Mob: +420 733 736 562

Naším cílem je spokojený zákazník, který se k nám vrací.