REER

Společnost byla založena v roce 1959 v italském Turíně. Za jejími počátky stálo poslání věnovat se inovacím a technologiím. Časem byla přidána průmyslová divize, díky níž se společnost stala známou pro automatizaci, a to jak v Itálii, tak i ve světě.

Jean Mueller LogoDíky své bezpečnostní divizi je REER jednou z významných firem v oblasti designu a výroby optických závor.

Bezpečnostní divize

První bezpečnostní senzory vyvinula společnost v polovině 70. let. Své postavení si od té doby udržuje investicemi do inovací a poskytuje tak spolehlivé a efektivní řešení pro ochranu bezpečnosti pracovníků. Díky silnému zapojení v národních, evropských a mezinárodních standardizačních výborech, udržuje REER své know-how na vysoké úrovni. Neustálé rozšiřování svého produktového portfolia činí z REER poskytovatele řešení pro celé automatizační odvětví.

Výrobky firmy REER

  • světelné závory a příslušenství
  • programovatelná relé a bezpečnostní řídicí systémy pro menší aplikace

Zobrazit bezpečnostní moduly a bezpečnostní senzoriku REER v eshopu. V případě potřeby Vám vybrané položky z našeho skladu zapůjčíme k vyzkoušení. Pokud požadujete velmi krátké dodací lhůty, zajistíme pro Vás rezervaci požadovaných komponentů v našem skladu.